Film
Serpico

Film Serpico
  Trailer  k filmu Serpico
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Serpico

Největší nebezpečí pro newyorské ochránce zákona - neúplatný policista. Al Pacino v titulní úloze klasického amerického filmu.
Al Pacino v boji jednoho proti všem. Jako mladý policajt v New Yorku nastupuje do práce plný ideálů. Brzy zjišťuje, že každodenní život v jeho okrsku se neobejde bez rozsáhlé policejní korupce. Postavit se proti systému, znamená riskovat vlastní život.

Režie: Sidney Lumet
Hrají a postavy: Al Pacino (Serpico), John Randolph (šéf Sidney Green), Jack Kehoe (Tom Keough), Biff McGuire (kapitán inspektor McClain), Barbara Eda-Youngová (Laurie), Cornelia Sharpeová (Leslie Laneová)
Země: USA, Itálie
Rok výroby: 1973
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina