Sledovat film
Deník Bridget Jones
online

Film Deník Bridget Jones
  Trailer k filmu Deník Bridget Jones Trailer
Přehrajte si film Deník Bridget Jones HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 291 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Táhne ji na třicet a má skromné přání: shodit deset kilo a najít toho pravého.
Bridget Jonesová je trochu kulatější "třicítka", která má ve svém životě zdánlivě jednoduchá a splnitelná přání - shodit nějaké to kilo a najít opravdový vztah. Jenže právě v roce, do něhož vstoupila s bezpočtem předsevzetí a rozhodnutím vést si deník, se to na jeho stránkách hemží pohromami. Především se zamilovala do svého pohledného šéfa, aby časem zjistila, že je jen "bokovka", protože "stálice" je nejen vychrtlá, ale navíc bohatá. Dala proto výpověď v nakladatelství, kde ji to celkem bavilo, a vrhla se střemhlav na kariéru televizní moderátorky, což zdaleka, jak zjišťuje, není profese jen úsměvů a úspěchu. Její matka, ochotná ještě včera udělat vše pro blaho a sňatek své dcery, z ničeho nic dělá vše pro jakéhosi obstarožního seladona a tatínek tomu všemu s tragickým výrazem tiše přihlíží. K čemu dobře míněné rady přátel, když se Bridget cítí jako kulový blesk. Ještě že je, čas od času, po ruce lahvička oblíbeného Chardonnay a stále na dosah krabička cigaret. Jenže pak se v jejím životě stane něco, s čím skutečně vůbec nepočítala. Kdo by to také do toho nadutého Marka řekl...

Režie: Sharon Maguire
Hrají a postavy: Renée Zellwegerová (Bridget Jonesová), Gemma Jonesová (máma od Bridget), Celia Imrieová (Una Alconburyová), James Faulkner (strýc Geoffrey), Jim Broadbent (otec od Bridget), Colin Firth (Mark Darcy)
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 17.5.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko