Sledovat film Určitě, možná online

Přehrajte si film Určitě, možná online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Určitě, možná
  Trailer k filmu Určitě, možná   Sledovat Určitě, možná online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Adam Brooks
Hrají a postavy:
Ryan Reynolds (Will Hayes), An Nguyenová (Jennifer), Matthew Mason (Headphone Guy), Rick Derby (Visitor from Planet Ordon), Sakina Jaffreyová (Mary), Bob Wiltfong (School Dad)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Třicátník z Manhattanu Will Hayes se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily, o nejdůvěrnější přítelkyni April i o volnomyšlenkářské Summer... Tři romance, tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá... Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski