Film Dannyho parťáci III

Sledovat film
Dannyho parťáci III
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pomsta je zábavná věc ...
Danny Ocean a jeho parta by se k návratu k tomu, co jim jde nejlépe, odhodlali jen z jednoho jediného důvodu - kdyby byl v ohrožení jeden z nich. Když nelítostný majitel kasina, Willy Bank, podrazí Dannyho přítele a učitele Reubena Tishkoffa, který je kvůli tomu hospitalizován, Danny a jeho věrní opět spojí své síly s cílem vyprázdnit Bankovy sejfy. Willy Bank se bohužel přepočítal. Naprosto fatálně. Možná se mu jednoho člena Dannyho party podařilo srazit na kolena, jenže ostatní stojí nepohnutě dál. Ba co víc: zase mají společného nepřítele. Spolu pak upečou zákeřný plán: vykrást nové Bankovo kasino, které tenhle žralok nazval sám po sobě, přímo v den jeho otevření. Jejich strategie je dvojí: za prvé položit Banka na lopatky po finanční stránce. Ale to není všechno. Především chtějí Banka, který za každý svůj hotel s kasinem získal od Royal Review Board prestižní cenu Five Diamond Award, ranit na nejcitlivějším místě: zničit jeho dobrou pověst. Realizace jejich dobrodružného plánu je náročná... ba téměř nemožná. Jenže když jde o život jednoho z nich, nezná tahle partička slovo "nejde".

Žánr: Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Steven Soderbergh
Hrají a postavy: George Clooney (Danny Ocean), Brad Pitt (Rusty Ryan), Matt Damon (Linus Caldwell / Lenny Pepperidge), Michael Mantell (Dr. Stan), Elliott Gould (Reuben Tishkoff), Ray Xifo (Reuben's Butler)
Scénář: David Levien, George Clayton Johnson, Jack Golden Russell, Brian Koppelman
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko