Sledovat film
Dáma na kolejích
online

Film Dáma na kolejích
  Trailer k filmu Dáma na kolejích Trailer
Přehrajte si film Dáma na kolejích HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 340 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Tramvajačka Marie zjistí, že manžel je jí nevěrný a vyvodí z toho důsledky - stane se opět půvabnou a přitažlivou ženou.
Řidička tramvaje Marie má na krku každodenní kolotoč povinností: práce, děti, jesle, nákupy, čistírna. Dělá to ráda, protože svého muže miluje. Situace se však změní, když na Malostranském náměstí uvidí manžela Václava, který objímá elegantní blondýnku. Oba mají kufříky a vracejí se ze služební cesty. Marii se zhroutí svět, opustí tramvaj, která ucpe náměstí. Domů však už přichází s bojovnou písničkou. Komická postavička v dlouhém kabátě šoféra Dopravního podniku vybere všechny úspory z banky, vtrhne na módní přehlídku, zkoupí všechny modely a začne se měnit na dámu. Zkoncuje s podřadným postavením pracující vdané ženy a matky.

Žánr: Komedie, Muzikály
Hrají a postavy: Libuše Geprtová (Kateřina), Jiřina Bohdalová (Marie), Radoslav Brzobohatý (Václav), František Peterka (Bedřich), Stanislav Fišer (Pan Marek), Aleš Košnar
Scénář: Vratislav Blažek
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 8.10.2022 15:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська