Sledovat film Comancheros online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Comancheros
  Trailer k filmu Comancheros   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Romantický, Western
Režie:
Michael Curtiz, John Wayne
Hrají a postavy:
John Wayne (Ranger Capt. Jake Cutter), Stuart Whitman (Paul Regret), Ina Balinová (Pilar Graile), Nehemiah Persoff (Graile), Lee Marvin (Tully Crow), Michael Ansara (Amelung)
Země:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Při duelu zastřelí Paul Regret svého protivníka. Tím je však bohužel syn místního soudce, takže Regretovi hrozí, že bude zatčen a pověšen, ačkoli zákony státu souboje nezakazují. Proto uprchne a plaví se na lodi, kde se na něj prostřednictvím svého společníka informuje bohatá slečna Pilar, která s ním potom celý večer tančí a stráví s ním noc. Když je poté Regret ve své kajutě, přijde za ním texaský ranger Jake Cutter a zatkne ho. Regret se chce rozloučit s Pilar, ale ta už je pryč. Muži vystoupí z lodi, nasednou na koně a čeká je pět dní cesty v sedle. Cestou narazí na ranč, který přepadli indiáni - všichni obyvatelé jsou mrtví, a tak je Cutter s Regretem pohřbí. Když dokončí hroby, omráčí Regret Cuttera lopatou a uteče. Cutter se vrátí domů a tam mu jeho kapitán sdělí, že mají důkaz potvrzující jeho teorii o existenci gangu spolupracujícího s komanči. Tím je vůz plný zbraní, který rangerové zadrželi, a jeho kočí jim vypoví, že mu nějaký muž řekl, že od něj koupí zbraně, ať je doveze do Sweetwateru a počká na jeho spojku v hotelu. Cutter se rozhodne vydávat se za kočího McBaina a dovézt zbraně k předání sám. V hotelu je pro něj připraven pokoj, kam za ním přijde Tony Crow, který si přijel pro zbraně. Cutter s ním začne jednat a řekne, že pokud dobře nezaplatí, prodá zbraně komančům. Crow mu řekne, že s nimi zkoušel obchodovat a málem mu vše sebrali, ale zasáhli comancheros, pro které teď nakupuje zbraně. Crow nechce, aby se s nimi Cutter setkal, ale ten bez toho odmítá obchodovat, takže se nakonec domluví. Jdou své partnerství oslavit a skončí v herně, kde u stolu sedí Regret. Cutter se představí falešným jménem, ale Regret nic neprozradí. Cutter stále vyhrává a opilému Crowovi se to nelíbí, pohádají se a Cutter ho nakonec v sebeobraně zastřelí. Pak znovu zatkne Regreta, vezme vůz a vykopou zbraně, které předtím Cutter zahrabal. Dojedou na ranč, kde jsou shromážděni rangeři chystající se na komanče. Chvíli nato na ranč komančové skutečně zaútočí a Cutter si všimne, že mezi nimi jsou i běloši, comancheros. Využije Regret přestřelky k útěku? Klasický western je posledním filmem režiséra Michaela Curtize, který zemřel před koncem natáčení. Film dokončil představitel hlavní role John Wayne.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski