Film Rio Bravo

Sledovat film
Rio Bravo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Osamělý boj šerifa proti mocnému rančerovi a jeho bandě.
Obyvatelé městečka Rio Bravo si již delší čas nemohou stěžovat na nedostatek vzrušení. To vyvolávají hlavně bratři Burdetové. Starší Nathan patří k největším rančerům v kraji a drží ochranou ruku nad mladším bratrem Joem. Když Joe zastřelí neozbrojeného člověka, šerif John T. Chance ho zatkne a uvězní. Prokáže tím neobyčejnou odvahu, protože proti Burdetovým lidem stojí ve městě téměř sám. Po boku mu stojí jeho dva pomocníci, věčně opilý Dude a napůl chromý starý Stumpy. Přesto se pokusí postavit několikanásobné přesile...

Žánr: Western, Drama, Romantický
Režie: Howard Hawks
Hrají a postavy: John Wayne (Sheriff John T. Chance), Dean Martin (Dude), Ricky Nelson (Colorado Ryan), Angie Dickinsonová (Feathers), Walter Brennan (Stumpy), Ward Bond (Pat Wheeler)
Scénář: Jules Furthman, Leigh Brackett, B.H. McCampbell
Země: USA
Rok výroby: 1959
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko