Sledovat film Planeta opic online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Planeta opic
  Trailer k filmu Planeta opic   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Tim Burton
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg (kapitán Leo Davidson), Tim Roth (Thade), Helena Bonham Carterová (Ari), Michael Clarke Duncan (Attar), Paul Giamatti (Limbo), Estella Warrenová (Daena)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Trosečník v čase i prostoru přistane na planetě ovládané opicemi a postaví se do čela porobeného lidstva v nové filmové verzi slavného sci-fi příběhu.

V daleké budoucnosti se ve vesmíru odehraje nehoda, která vrhne mladého astronauta, kapitána Leona Davidsona, dopředu v čase a donutí ho přistát na neznámé planetě. Jaké je Leonovo překvapení, když zjistí, že planetu obývají divoši nemálo podobní lidem. Záhy ale objeví, že vše na planetě řídí opice. Pokud chce přežít, musí o svůj život bojovat. A musí se také s opicemi pokusit navázat kontakt. Většina zvířat ho však považuje za méněcenného tvora, který patří akorát tak do klece. Chce-li se kdy vrátit domů do své doby, musí prokázat inteligenci,vůli a touhu po životě.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski