Sledovat film
Čistá práce
online

Film Čistá práce
  Trailer k filmu Čistá práce Trailer
Přehrajte si film Čistá práce HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 435 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Film byl natočen podle nechvalně proslulé loupeže, ke které došlo v roce 1971 v londýnské bance Lloyds. V hlavních rolích napínavého thrilleru o korupci na nejvyšších místech, vraždě a sexuálním skandálu se představují Jason Statham a Saffron Burrows. Terry pracuje jako automobilový prodejce a snaží se uživit svou rodinu. Má za sebou pochybnou minulost, ale velkým podvodům se vždycky vyhýbal. Když mu ale krásná přítelkyně ze starých časů Martine nabídne účast při neopakovatelné bankovní loupeži na londýnské Baker Street, Terry v tom vidí životní příležitost. Hlavním cílem Martine je místnost plná bezpečnostních schránek, ve kterých jsou uloženy miliony v penězích a špercích. Ale Terry a jeho kumpáni si neuvědomili, že schránky skrývají i jiná tajemství - tajemství, kvůli nimž se ocitají ve smrtící síti korupce, a která vyvolávají skandál, jenž se dotýká londýnského kriminálního podsvětí, nejvýše postavených členů britské vlády i samotné královské rodiny...

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Roger Donaldson
Hrají a postavy: Jason Statham (Terry Leather), Saffron Burrowsová (Martine Love), Stephen Campbell Moore (Kevin Swain), Daniel Mays (Dave Shilling), James Faulkner (Guy Arthur Singer), Alki David (Bambas)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 25.9.2022 22:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko