Sledovat film Loft online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Loft
  Trailer k filmu Loft   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Antoinette Beumer
Hrají a postavy:
Katja Herbersová (Marjolein Hartmanová), Hadewych Minisová (Eva Fennekerová), Fedja van Huet (Bart Fenneker), Chico Kenzari (Tom Fenneker), Jeroen van Koningsbrugge (Willem van Eijk), Anna Drijver (Ann Marai)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2010
Popis:
Malé nepříjemné překvapení dokáže změnit celý život.

Pět nejlepších přátel, z nichž všichni jsou ženatí, se rozhodne společně obývat podkrovní byt. Sem si každý z nich za určitých podmínek může přivést milenku a nerušeně s ní trávit čas. Všechno se zdá být perfektní, až do jednoho rána, když se v podkroví najde tělo zavražděné neznámé mladé ženy. Skupina přátel se začíná navzájem podezřívat a brzy je jasné, že navzdory jejich dlouholetému přátelství vědí o sobě mnohem méně, než si původně mysleli. Snaží se na ně někdo něco navléknout, nebo je vrahem jeden z nich?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski