Sledovat film
Victoria
online

Film Victoria
  Trailer  k filmu Victoria
Přehrajte si film Victoria HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Victoria

Jedno město. Jedna dívka. Jedna noc. Jeden záběr.
Strhující jednozáběrový úprk berlínskou nocí, která všechno změní.

Originální název:

My Name Is Victoria

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Hrají a postavy: Laia Costa (Victoria), Frederick Lau (synne), Franz Rogowski (boxer), Burak Yigit (Blinker), Max Mauff (Fuß), André Hennicke (Andi)
Země: Německo
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 23.2.2024 19:35

Recenze filmu Victoria:

Jak Victoria ke štěstí přišla... od seznámení ve stylu esemeskového chataření (akorát, že verbálně, to je ta hrůza) s bratrstvem silně nesympatických charakterů, jakož i zjevů, aby se přes nekonečné blekotání a poskakování stihla zamilovat do nejsnesitelnějšího z nýmandů, načež utužila vztahy účastí na jedné zpackané loupeži, která odpovídala rozumovým schopnostem aktérů... Mám nutkání prozradit pointu, protože do konce se podaří dojít možná tak chronickým nespavcům, co stejně nemají nic lepšího na práci, než zírat do stropu, ale nakonec se omezím na konstatování, že pár okamžiků bylo fakt napínacích a jednozátahová nervní kamera navodila slušný reál, včetně kocovinového svítání, jinak mě snímek zanechal zděšenou nad totálním generačním úpadkem, chudobou vyjadřování i myšlení (alkohol a jazyková bariéra s tím nemají co dělat) v prachsprosté spotřebě života na úrovni vegetace... smutný pohled.
40% mat.ilda
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina