Sledovat film
Chůva v akci
online

Film Chůva v akci
  Trailer  k filmu Chůva v akci
Přehrajte si film Chůva v akci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 326 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec.

Originální název:

The Spy Next Door

Režie: Brian Levant
Hrají a postavy: Jackie Chan (Bob Ho), Amber Vallettaová (Gillian), Madeline Carroll (Farren), Will Shadley (Randy), Alina Foley (Nora), Magnús Scheving (Anton Poldark)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 22.11.2023 11:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina