Sledovat film Tenkrát v Kalifornii online

Přehrajte si film Tenkrát v Kalifornii online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Tenkrát v Kalifornii
  Sledovat Tenkrát v Kalifornii online
Žánr:
Akční, Komedie
Režie:
Mark Cullen, Robb Cullen
Hrají a postavy:
Jason Momoa (pavouk), Elisabeth Rohmová (Anne Phillips), Bruce Willis (Steve), Famke Janssenová (Constable), John Goodman (Constable), Adam Goldberg (Constable)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Steve Ford je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski