Film
Tenkrát v Kalifornii

Film Tenkrát v Kalifornii
  Trailer  k filmu Tenkrát v Kalifornii
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Steve Ford je soukromý vyšetřovatel z předměstí Los Angeles. Jeho profesní a soukromý svět se spolu střetnou poté, co přijde o svého milovaného psa Buddyho. Buddy je ukraden nechvalně proslulým gangem. Po řadě bláznivých situací začíná Steve s gangem vyjednávat. Současně je pronásledován dvěma pomstychtivými samojskými bratry, osobními strážci jednoho lichváře a několika dalšími podivnými týpky. Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka, a Steve dokazuje, jak daleko je člověk ochoten zajít, aby Buddyho získal zpět.

Originální název:

Going Under

Žánr: Komedie, Akční
Hrají a postavy: Jason Momoa (pavouk), Elisabeth Rohmová (Anne Phillips), Bruce Willis (Steve), Famke Janssenová (Constable), John Goodman (Constable), Adam Goldberg (Constable)
Scénář: Robb Cullen, Mark Cullen
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 53 %
Vysíláno na: Filmbox
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina