Sledovat film
Cesta naděje
online

Film Cesta naděje
  Trailer k filmu Cesta naděje Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Příběh muže, který ztratil vše, kromě naděje.
Australský farmář Joshua Connor má zvláštní talent pro hledání vody pod zemí ve vyprahlé krajině. Svůj instinkt bude muset využít v životním dobrodružství, aby se v cizí nepřátelské zemi dostal na místo nejděsivější bitvy první světové války a našel své tři syny. Cesta ho z australského kontinentu vede do Konstantinopole, dnešního Istanbulu, na rozhraní Evropy a Asie, doprostřed chaosu hroutícího se impéria Osmanské říše. Connor se musí zorientovat v neznámém prostředí plném exotiky. S nečekanou pomocí pak začíná soukromé válečné tažení, neméně velkolepé než to, které zde nedávno skončilo.

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Russell Crowe
Hrají a postavy: Jai Courtney (plukovník Cyril Hughes), Russell Crowe (Connor), Olga Kurylenková (Ayshe), Isabel Lucas (Natalia), Damon Herriman (otec McIntyre), Jacqueline McKenzieová (Eliza)
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 21.8.2022 03:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko