Sledovat film Cesta naděje online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Cesta naděje
  Trailer k filmu Cesta naděje   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Russell Crowe
Hrají a postavy:
Jai Courtney (plukovník Cyril Hughes), Russell Crowe (Connor), Olga Kurylenková (Ayshe), Isabel Lucas (Natalia), Damon Herriman (otec McIntyre), Jacqueline McKenzieová (Eliza)
Scénář:
Andrew Knight, Andrew Anastasios
Země:
Austrálie, Turecko, USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Příběh muže, který ztratil vše, kromě naděje.

Australský farmář Joshua Connor má zvláštní talent pro hledání vody pod zemí ve vyprahlé krajině. Svůj instinkt bude muset využít v životním dobrodružství, aby se v cizí nepřátelské zemi dostal na místo nejděsivější bitvy první světové války a našel své tři syny. Cesta ho z australského kontinentu vede do Konstantinopole, dnešního Istanbulu, na rozhraní Evropy a Asie, doprostřed chaosu hroutícího se impéria Osmanské říše. Connor se musí zorientovat v neznámém prostředí plném exotiky. S nečekanou pomocí pak začíná soukromé válečné tažení, neméně velkolepé než to, které zde nedávno skončilo.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko