Sledovat film Saulův syn online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Saulův syn
  Trailer k filmu Saulův syn   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Laszlo Nemes
Hrají a postavy:
Géza Röhrig (Saul Ausländer), 'Kecske' Molnár Levente (Abraham Warszawski), Urs Rechn (Oberkapo Biederman), Todd Charmont (vousatý vězeň), Jerzy Walczak (Rabbi Frankel), Gergö Farkas (Saul's syn)
Scénář:
Laszlo Nemes, Clara Royer
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Opustil živé kvůli mrtvým.

Hlavní hrdina Saul je členem takzvaného Sonderkommanda, které má na starosti mimo jiné odklízení mrtvých těl vězňů. Saula všudypřítomná hrůza a nelidskost nevyhnutelně otupila. Když však narazí na tělo chlapce, který může a nemusí být jeho synem, rozhodne se, že dotyčného pohřbí. K tomu však musí nejprve sehnat rabína.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko