Sledovat film
Cesta do Rokycan
online

Film Cesta do Rokycan
  Trailer  k filmu Cesta do Rokycan
Přehrajte si film Cesta do Rokycan HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Cesta do Rokycan

Vladimír Menšík, Iva Janžurová a Vladimír Dlouhý v malé předvánoční komedii Miroslava Plzáka

Žánr: Komedie
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 15.12.2023 14:30

Recenze filmu Cesta do Rokycan:

Nemam rad prazdne tliachanie o medziludskych vztahoch, ale tu boli herecke koncerty take, ze nad tym rad prizmurim oko. 86 %
80% Martin7414
Miroslav Plzák napsal, Vladimír Menšík, Iva Janžurová a Vladimír Dlouhý sehráli. Typická manželská hádka na téma: Kam se pojede na štědrý den. V povídce vyniká hlavně Menšík, u kterého jsou na taková témata velice známy scénky s Jiřinou Bohdalovou. Tady ji vystřídala Janžurová a nezůstává vůbec pozadu, byť to zrovna s Menšíkem nemá zrovna jednoduché. Oběma, tak trochu okrajově, sekunduje Dlouhý coby jejich syn. A o zábavu je postaráno. Film nemá šanci zestárnout. Kulometná salva slov a logiky dokáže divákovi rozvibrovat bránici i po tolika letech od svého vzniku, jako nikdy. Plzák možná čerpal s případů ze své ordinace, kdo ví. Každopádně je možné, že některý z diváků se někde pozná. Za výborný námět, dobře sepsaný scénář a hlavně vynikající herecké výkony hodnotím plným počtem bodů. Ono totiž je zde laťka posazena tak vysoko, že už nikdo nemá šanci takovéto výkony zopakovat.
100% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina