Sledovat film Černočerná tma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Černočerná tma
  Trailer k filmu Černočerná tma   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
David Twohy
Hrají a postavy:
Vin Diesel (Riddick), Radha Mitchellová (Fryová), Cole Hauser (Johns), Keith David (Imam), Lewis Fitz-Gerald (Paris), Claudia Blacková (Shazza)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
S ubývajícím světlem vyprchává naděje na přežití a úplná tma znamená jistou záhubu. Tmy se bát nemusíte, bojte se toho, co je v ní.

Posádka vesmírné lodi havaruje a přistane na neznáme planetě, netuše, že skrývá smrtící tajemství. Když se osádka za záhadných okolností ocitne v nebezpečí, je nucena požádat o pomoc Riddicka, zločince usvědčeného z vraždy. Postupně zjišťují, že jedinou žijící formou na této planetě jsou nebezpeční masožraví vetřelci, kteří vylézají z podzemí při zatmění místních sluncí. Úkaz, který nastává jednou za dvaadvacet let však právě přichází. Nyní je na každém ze členů posádky, aby se vypořádali s hrůzou, o které neměli ani tušení.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko