Sledovat film Černočerná tma online

Přehrajte si film Černočerná tma online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, horor, sci-fi, thriller Černočerná tma na !
  Trailer k filmu Černočerná tma   Sledovat Černočerná tma online
Žánr:
akční, horor, sci-fi, thriller
Režie:
David Twohy
Hrají a postavy:
Vin Diesel (Riddick), Radha Mitchellová (Fryová), Cole Hauser (Johns), Keith David (Imam), Lewis Fitz-Gerald (Paris), Claudia Blacková (Shazza)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2000
Popis:
S ubývajícím světlem vyprchává naděje na přežití a úplná tma znamená jistou záhubu. Tmy se bát nemusíte, bojte se toho, co je v ní.

Posádka vesmírné lodi havaruje a přistane na neznáme planetě, netuše, že skrývá smrtící tajemství. Když se osádka za záhadných okolností ocitne v nebezpečí, je nucena požádat o pomoc Riddicka, zločince usvědčeného z vraždy. Postupně zjišťují, že jedinou žijící formou na této planetě jsou nebezpeční masožraví vetřelci, kteří vylézají z podzemí při zatmění místních sluncí. Úkaz, který nastává jednou za dvaadvacet let však právě přichází. Nyní je na každém ze členů posádky, aby se vypořádali s hrůzou, o které neměli ani tušení.
Hodnocení:
72 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski