Sledovat film Casanova online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Casanova
  Trailer k filmu Casanova   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Lasse Hallström
Hrají a postavy:
Heath Ledger (Casanova), Sienna Millerová (Francesca Bruniová), Jeremy Irons (biskup Pucci), Oliver Platt (Paprizzio), Lena Olinová (Andrea), Omid Djalili (Lupo)
Scénář:
Jeffrey Hatcher, Kimberly Simi, Michael Cristofer
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Milostný život nejslavnějšího svůdníka všech dob.

Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou své doby, která čekala na vzácného muže s opravdovým pochopením pro věrnost a vášeň. Když Giacomo Casanova poznal Francescu Bruni, našel svůj ideální milostný protějšek a podlehl jediné ženě, která kdy odolala jeho šarmu a odmítla jeho milostné nabídky. Aby získal její srdce, musel se pokusit dokázat, že je mužem hodným jejích milostných ideálů.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko