Sledovat film
Bláznivá, zatracená láska
online

Film Bláznivá, zatracená láska
  Trailer k filmu Bláznivá, zatracená láska Trailer
Přehrajte si film Bláznivá, zatracená láska HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 450 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Vztahy na jednu noc nenahradí tu pravou lásku!
Čtyřicetiletý Cal Weaver prožívá svůj sen - má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší - Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer - pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Hrají a postavy: Steve Carell (Cal), Ryan Gosling (Jákob), Julianne Mooreová (Emily), Emma Stoneová (Hannah), Analeigh Tipton (Jessica), Jonah Bobo (Robbie)
Scénář: Dan Fogelman
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 30.6.2022 17:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko