Sledovat film Bláznivá, zatracená láska online

Přehrajte si film Bláznivá, zatracená láska HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Bláznivá, zatracená láska na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Bláznivá, zatracená láska   Sledovat Bláznivá, zatracená láska online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Glenn Ficarra, John Requa
Hrají a postavy:
Steve Carell (Cal), Ryan Gosling (Jákob), Julianne Mooreová (Emily), Emma Stoneová (Hannah), Analeigh Tipton (Jessica), Jonah Bobo (Robbie)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Vztahy na jednu noc nenahradí tu pravou lásku!

Čtyřicetiletý Cal Weaver prožívá svůj sen - má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší - Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým. Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer - pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl. Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.