Film
Bůh odpouští, já ne!

Film Bůh odpouští, já ne!
  Trailer  k filmu Bůh odpouští, já ne!
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Bůh odpouští, já ne!

Pistolník a pojišťovák na stopě ukrytého lupu v italském westernu s Terence Hillem a Budem Spencerem v hlavních rolích.
Lupič Bill San Antonio se svou bandou přepadnou vlak převážející značné bohatství určené na výplaty mezd, všechny postřílí a svou kořist dobře ukryje. Hlavní postavou klasického westernového příběhu je pistolník na straně zákona přezdívaný Doc, který chce dostat Billa i jeho lup. Vláká ho do partie pokeru, a když se objeví falešná karta, je z toho souboj, při kterém bleskurychle tasící Doc udělá s lupičem krátký proces. Potom se spojí s vyšetřovatelem pojišťovny Earpem Hargitayem, aby našel ukrytý lup. Ani jeden z nich netuší, že Billy nezemřel a jakmile je to možné,vydá se svými muži po stopách Doca a Earpa, aby se pomstil.

Originální název:

Dio perdona... Io no! / Blood River / God Forgives... I Don't!

Hrají a postavy: Terence Hill (Cat Stevens), Bud Spencer (Hutch Bessy), Frank Wolff (Bill San Antonio), Gina Rovereová (Rose), José Manuel Martín (Bud), Luis Barboo (vousatý nohsled)
Rok výroby: 1967
Hodnocení: 62 %
Vysíláno na: Seznam.cz TV
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina