Sledovat film Winnetou online

Přehrajte si film Winnetou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, western Winnetou na !
  Trailer k filmu Winnetou   Sledovat Winnetou online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Harald Reinl
Hrají a postavy:
Lex Barker (Old Shatterhand), Pierre Brice (Winnetou), Marie Versiniová (Nscho-tschi), Mario Adorf (Frederick Santer), Walter Barnes (Bill Jones), Chris Howland (Lord Tuff-Tuff)
Země:
Německo, Jugoslávie
Rok výroby:
1963
Popis:
Slavná indiánka natočená na motivy dobrodružných románů Karla Maye. Příběh plný napětí a romantiky indiánských lovišť, který vypráví počátku jednoho z nejslavnějších přátelství.

Rozlehlou prérií amerického Západu duní výbuchy dynamitových náloží. Napříč územím indiánského kmene Apačů Mescallerů se staví dráha pro "železného oře". Porušením smlouvy s indiány chce dobrodruh Santer ušetřit peníze, které do stavby železnice vložila společnost Great Western. Neváhá se spojit s Kiowy, odvěkými nepřáteli Apačů. Cestu mu však zkříží mladý inženýr, přezdívaný Old Shatterhand, který byl vyslán, aby dohlédnul na dodržení původních plánů. Není však již příliš pozdě?
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski