Film Budoucnost

Sledovat film
Budoucnost
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Když Tomasovi a Biance umřou rodiče, jsou sourozenci odkázáni jenom sami na sebe a musí si přivydělávat brigádami. Tomasovi kamarádi z posilovny Biance navrhnou plán, jak by mohli zbohatnout. Bývalý kulturista Maciste ukrývá své bohatství v sejfu své chátrající vily a dívka se s ním má spřátelit, aby ho získala. Postupem času se ale Bianca se stárnoucí hvězdou sbližuje doopravdy a situace se promění. Komorní příběh o sirotcích, kteří se snaží vyrovnat s novou životní situací, vypráví režisérka bez přílišného sentimentu. Civilní pojetí umožňuje vyniknout herectví obou protagonistů, kteří jsou charakterizováni skrz své každodenní činnosti.

Žánr: Drama
Režie: Alicia Scherson
Hrají a postavy: Luigi Ciardo (loutkář Tomáš), Manuela Martelliová (Bianca), Rutger Hauer (Maciste), Nicolas Vaporidis (Libio), Alessandro Giallocosta (Bolones), Pino Calabrese (policista)
Scénář: Roberto Bolano, Alicia Scherson
Země: Itálie, Chile, Německo, Španělsko
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko