Film
Jaký otec, takový syn

Film Jaký otec, takový syn
  Trailer  k filmu Jaký otec, takový syn
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Úspěšný architekt Ryota si zakládá na svém dokonale naplánovaném způsobu života, jemuž se podřizují i jeho žena a malý Keita. Jeho jistoty se zhroutí, když se zjistí, že biologickým otcem jeho syna je jiný muž, protože děti obou žen byly před šesti lety v porodnici vyměněny. Bude Ryota schopen unést pravdu, s níž se těžko smiřují i další členové obou postižených rodin?

Originální název:

Like Father, Like Son

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Masaharu Fukuyama (Ryota Nonomiya), Machiko Onová (Midori Nonomiya), Yoko Makiová (Yukari Saiki), Lily Franky (Yudai Saiki), Jun Fubuki (Nobuko Nonomiya), Shogen Hwang (Ryusei Saiki)
Scénář: Hirokazu Koreeda
Země: Japonsko
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: Film Europe +
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina