Sledovat film Leviatan online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Leviatan
  Trailer k filmu Leviatan   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Andrei Zvyagintsev
Hrají a postavy:
Yelena Lyadova (Lilya), Vladimir Vdovichenkov (Dmitri Seleznev), Aleksei Serebryakov (Nikolai), Roman Madyanov, Anna Ukolova, Sergey Pokhodaev
Země:
Rusko
Rok výroby:
2014
Popis:
Boj za lidská práva nikdy nekončí.

Kolia žije v malém městě blízko Barentsova moře na severu Ruska. Hned vedle domu, kde žije se svou mladou ženou Lilya a synem z prvního manželství, má vlastní autoopravnu. Avšak starosta blízkého města, Vadim Shelevyat, ho chce o dům, pozemek i práci připravit. Kolia se nenechá koupit, je neústupný a odmítá se vzdát. Nejen majetku a vlastní půdy, ale i veškeré té krásy, která ho již od dětství obklopuje. Vadim se stává stále více agresivním.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski