Sledovat film
Leviatan
online

Film Leviatan
  Trailer  k filmu Leviatan
Přehrajte si film Leviatan HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Leviatan

Boj za lidská práva nikdy nekončí.
Kolia žije v malém městě blízko Barentsova moře na severu Ruska. Hned vedle domu, kde žije se svou mladou ženou Lilya a synem z prvního manželství, má vlastní autoopravnu. Avšak starosta blízkého města, Vadim Shelevyat, ho chce o dům, pozemek i práci připravit. Kolia se nenechá koupit, je neústupný a odmítá se vzdát. Nejen majetku a vlastní půdy, ale i veškeré té krásy, která ho již od dětství obklopuje. Vadim se stává stále více agresivním.

Originální název:

Leviathan

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Yelena Lyadova (Lilya), Vladimir Vdovichenkov (Dmitri Seleznev), Aleksei Serebryakov (Nikolai), Roman Madyanov, Anna Ukolova, Sergey Pokhodaev
Země: Rusko
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 3.2.2024 14:05

Recenze filmu Leviatan:

...podobnou morálku měl Hrdina od Čank Ymoua (Yimou Zhang): přitakání síle jako dějinná nutnost.
80% garmon
V tomto nádherném prostředí bych rád strávil týden, možná dva, ale žít zde? Ani náhodou. Leviatan je vizuálně kvalitně zobrazený, syrový, zdlouhavý, ale v detailech poutavý obraz života kdesi "na konci světa" s výborně zahranými postavami. Hodně depkoidní, frustrující, atmosférický a bohužel reálný, s litry propité vodky.
60% PogoJoe
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina