Sledovat film Western online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Western
  Trailer k filmu Western   Sledovat 1465 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Valeska Grisebach
Hrají a postavy:
Viara Borisova (Tania), Veneta Fragnova (Veneta), Syuleyman Alilov Letifov (Adrian), Meinhard Neumann (Meinhard), Detlef Schaich (Helmuth), Reinhardt Wetrek (Vincent)
Země:
Německo, Bulharsko, Rakousko
Rok výroby:
2017
Popis:
Parta německých dělníků přijíždí do odlehlého kouta Bulharska, aby tu ve složitých podmínkách vybudovala novou přehradu. Cizí země probudí v mužích touhu po dobrodružství, zároveň je ale konfrontuje s jejich vlastnámi předsudky, touhou někam patřit, být uznáván. V cestě nestojí jen jazyková a kulturní bariéra, ale i rozdílný temperament. Mezi německými dělníky tak začíná soutěžení o přízeň vesničanů a pozici v kolektivu.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko