Sledovat film
Božská Ema
online

Film Božská Ema
  Trailer k filmu Božská Ema Trailer
Přehrajte si film Božská Ema HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 344 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Fantazie na motivy ze života Emy Destinnové. Líčí tragický osud slavné umělkyně od neuváženého návratu do vlasti za první světové války.
Přes velké úspěchy v amerických divadlech touží Ema po návratu do Čech, od čehož ji ovšem všichni zrazují. V Evropě totiž právě zuří první světová válka. Přes to a přes výhodné nabídky Ema odjíždí. Na hraničním přechodu je však zadržena kontrašpionážním oddílem. Mezi jejími zavazadly je objeveno boa s kódovací tabulkou na rubu, a tak je Ema zatčena a po krátkém pobytu ve věznici internována na zámečku Stráž. Tady se po letech setkává se svou velkou láskou, mladým myslivcem Viktorem, který se stará o její lesy. Oba milenci se dostávají do přediva lží, utkaného vyšetřovateli, jejichž cílem je odhalit spiknutí.

Hrají a postavy: Božidara Turzonovová (Emma Destinn), Juraj Kukura (Victor), Miloš Kopecký (Samuel), Jiří Adamíra (plukovník), Václav Lohniský (vlakový dispečer), Ivo Alves
Rok výroby: 1979
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 29.10.2022 20:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська