Sledovat film Pozor, vizita! online

Přehrajte si film Pozor, vizita! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1450 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Pozor, vizita!
  Trailer k filmu Pozor, vizita!   Sledovat Pozor, vizita! online
Žánr:
Drama, psychologický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Rudolf II. Hrušínský (Svetobezník Prepsl), Libuše Švormová (Růžena), Blažena Holišová (Katka), Ąudovít Greššo (Deda Bartunek), Josef Somr (Dezinfektor Kafka), Bořivoj Navrátil (Primár)
Země:
Československo
Rok výroby:
1981
Popis:
Svérázný světoběžník baví svými úžasnými historkami celou nemocnici...

Český psychologický film se odehrává v roce 1960 na infekčním oddělení jedné nemocnice, kde je jako bacilonosič břišního tyfu izolován starý Prepsl, tulák bez rodiny, světoběžník s osobitou etikou a pojetím svobody. Právě on je středem veškerého dění, dominantní postavou příběhu. Zpočátku odmítá přizpůsobit se situaci a žít v izolaci od světa za nemocniční zdí, několikrát se pokusí o útěk, ale časem začne navazovat přátelské vztahy nejen s personálem nemocnice, zejména dezinfektorem Kafkou a uklízečkou Katkou, ale také se stejně postiženými pacienty, svým spolubydlícím dědou Bartůňkem a mladičkou Mankou, vychovanou v dětském domově. Začíná se smiřovat s osudem a nalézá nový smysl života.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko