Film Den pro mou lásku

Sledovat film
Den pro mou lásku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Marta Vančurová a Vlastimil Harapes v roli mladých manželů, jejichž vzájemný vztah poznamená tragická událost...
Neobyčejně působivě komorně laděný příběh mladých manželů, které osud postaví před tragickou zkoušku. Petr a Marie žijí trochu bohémsky v půdní nástavbě starého domu. On končí studia na stavební fakultě, ona, profesionální fotografka, je nyní doma s čtyřletou holčičkou Maruškou. Do harmonického rodinného života zasáhne tragicky smrt jejich dcery. Marii se náhle hroutí celý svět a jen velmi pomalu se opět sbližuje se svým manželem.

Žánr: Drama
Režie: Juraj Herz
Hrají a postavy: Marta Vančurová (Marie), Vlastimil Harapes (Petr), Sylva Kamenická (Maruška), Jiřina Šejbalová (Bernardová), Dana Medřická (Petrova matka), Eva Sitteová (Hanka (pod jménem Píchová))
Scénář: Markéta Zinnerová
Země: Československo
Rok výroby: 1976
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko