Sledovat film
Beze mě: Šest tváří Boba Dylana
online

Film Beze mě: Šest tváří Boba Dylana
  Trailer k filmu Beze mě: Šest tváří Boba Dylana Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bob Dylan je bezpochyby jedním z nejvlivnějších umělců současnosti. Nejde jen o to, že jeho písně vyhledávají posluchači několika generací; mnozí z nich mají sklon v jejich světle interpretovat svět, který je obklopuje, i vlastní osud. Zároveň jen málokdo prošel během svého života tolika obraty a proměnami jako tento zpěvák, který se vždy ze všech sil snažil zakrýt, která z masek, jež neustále střídá, prozrazuje jeho pravou tvář. Když se Todd Haynes odhodlal převést svou celoživotní fascinaci Dylanovým příběhem na plátno, rozhodl se pro mimořádně riskantní řešení a ztvárnění Dylanovy postavy svěřil hned šesti různým hercům. Výsledek však předčil očekávání a Haynesův kubistický portrét jedné z kulturních ikon dvacátého století, v němž na sebe zpěvákovu podobu berou Heath Ledger, Christian Bale nebo Cate Blanchettová, přerostl v podmanivou úvahu o tom, co určuje identitu jednoho lidského života.

Žánr: Drama
Režie: Todd Haynes
Hrají a postavy: Cate Blanchettová (Bob Dylan), Ben Whishaw (Bob Dylan), Christian Bale (Bob Dylan), Richard Gere (Bob Dylan), Marcus Carl Franklin (Bob Dylan), Heath Ledger (Bob Dylan)
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 12.9.2022 23:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська