Sledovat film
Wendy a Lucy
online

Film Wendy a Lucy
  Trailer k filmu Wendy a Lucy Trailer
Přehrajte si film Wendy a Lucy HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 566 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Wendy a její fenka Lucy tvoří nerozlučnou dvojici, která cestuje přes Spojené státy. Cílem jejich cesty je Aljaška, kde by Wendy chtěla pracovat. Film ukazuje drama několika dnů, během nichž Wendy nešťastně uvízne v malém americkém městečku, kde se jí rozbije auto. V témže dni se také ztratí Lucy. Dívka se rozhodne setrvat na místě tak dlouho, dokud fenku nenajde. Je však ve finanční nouzi a během hledání si uvědomuje velkou zodpovědnost, kterou za svého psa má. Poznání, ke kterému dospěje, ji staví před kruté a zásadní rozhodnutí. Wendy a Lucy je nezávislý film, který dokáže malým množstvím výrazových prostředků zobrazit velké existenční drama. K jeho přednostem patří i autentické herectví.

Žánr: Drama
Režie: Kelly Reichardt
Hrají a postavy: Michelle Williamsová (Wendy), Will Patton (mechanik), Will Oldham (Icky), John Robinson (Andy), Wally Dalton (ostraha ve věznici v San Sebastian), Larry Fessenden (muž v parku)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 6.8.2022 22:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko