Sledovat film
Boyhood
online

Film Boyhood
  Trailer k filmu Boyhood Trailer
Přehrajte si film Boyhood HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 293 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Něžný, vtipný, chytrý a melancholický film plný krásy a lidskosti.
Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou. S tátou se ale obě děti pravidelně vídají a mají s ním kamarádský vztah. Taková je Masonova výchozí životní situace, z níž se vydává vstříc pubertě, dospívání a dospělosti. Po cestě míjí spousty známých a přátel, prvních a druhých lásek, konfliktů a usmiřování se sestrou a matkou a dalších životních křižovatek, které všichni tak důvěrně známe. Chlapectví je výjimečný film. Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka chtěl režisér Richard Linklater natočit co nejpoctivěji, i proto na něm pracoval dvanáct let. Každý rok, na tři až čtyři natáčecí dny, se sešla tatáž sestava herců a tvůrců, aby natočila další střípek do jedné životní mozaiky. Výsledkem je snímek, který je neobyčejný svou obyčejností a také tím, jak neuvěřitelně pestrou škálu emocí dokáže ze svých diváků vydolovat.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Ellar Salmon (Mason), Patricia Arquetteová (Olivia), Elijah Smith (Tommy), Lorelei Linklaterová (Samantha), Steven Chester Prince (Ted), Bonnie Cross (učitel)
Scénář: Richard Linklater
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 79 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 23.3.2022 21:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko