Film Austin Powers: Špion, který mě vojel

Sledovat film
Austin Powers: Špion, který mě vojel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Pokračování úspěšné akčně - lechtivé hudební retrokomedie o neporazitelném a neodolatelném superagentovi Austinu Powersovi.
Austin Powers je na první pohled londýnský floutek, obklopený krásnými ženami, ale v noci pracuje jako tajný agent, připravený zasáhnout na Středním východě, v zamrzlé ruské tundře nebo v podzemí Východního Berlína. Austin nikdy neodmítl žádnou misi, a co je hlavní, nikdy nezmeškal následující party.
Teď se musí nechat na 30 let zmrazit, aby porazil zákeřného zločince, který vydírá svět. S krásnou pomocnicí musí proniknout do zločineckého centra, odkud se jim s pomocí zubní protézy a zubní pasty podaří uniknout, ale ještě musí porazit ženské roboty v minisukních. Na této nebezpečné misi se musí Austin vypořádat se svojí sexualitou, která zaspala třicet let, a získat lásku krásné pomocnice.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi
Režie: Jay Roach
Hrají a postavy: Mike Myers (tlustý bastard), Heather Grahamová (Felicity Shagwellová), Michael York (Basil Exposition), Robert Wagner (číslo dvě), Rob Lowe (mladý číslo dvě), Seth Green (Scott Evil)
Scénář: Michael McCullers, Mike Myers
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko