Sledovat film Artur a Leontýna online

Přehrajte si film Artur a Leontýna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Artur a Leontýna na CS Film!
  Sledovat Artur a Leontýna online
Žánr:
komedie
Režie:
Miroslav Josef Krňanský
Hrají a postavy:
Theodor Pištěk (Alexandr Sobota), Bedřich Veverka (Bohoušek), Josef Gruss (Tulicův mladší syn Karel), František Paul (Procurist), Ota Motyčka (Constable), Bolek Prchal (Constable)
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Rozmazlený synek z bohaté rodiny se úplně změní, když se zamiluje do pracovité a moderní dívky. U své vyvolené ale ještě nemá vyhráno.

Staropražské příběhy Ignáta Herrmanna se dočkaly mnohých filmových převodů, zpravidla na téma, že postaru se do nekonečna žít nedá. Autoři tohoto snímku si však příběh posunuli do doby současné, čímž jistý starosvětský akcent setřeli - místo toho zdůraznili výchovné poselství. Vyprávějí o rozmazleném Arturovi, jenž si namlouvá půvabnou Leontýnu, ale zprvu velký úspěch nemá. Nepočítal totiž s tím, že dívka, byť též pochází z bohaté roediny, je emancipovaná mladá dáma, která se neštítí žádné práce, vyznává samostatný úsudek a vyznává moderní zásady ve vztazích mezi lidmi.
Sledujte na:
CS Film

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.