Sledovat film Arbitráž online

Přehrajte si film Arbitráž online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Arbitráž na !
  Trailer k filmu Arbitráž   Sledovat Arbitráž online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Nicholas Jarecki
Hrají a postavy:
Richard Gere (Robert Miller), Susan Sarandonová (Ellen Millerová), Tim Roth (detektiv Michael Bryer), Brit Marling (Brooke Miller), Laetitia Castaová (Julie Coteová), Nate Parker (Jimmy Grant)
Země:
USA, Polsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Moc je nejlepší alibi.

Přitažlivý thriller o vysokých financích, loajalitě a vztazích. Když se v New Yorku poprvé setkáváme s finančním magnátem Robertem Millerem na oslavě jeho 60. narozenin, jeví se jako ztělesnění úspěšného amerického podnikatele a dokonalého rodinného života. Za zdmi jeho dokonalého sídla mu ale vše přerůstá přes hlavu. Zoufale se snaží dokončit prodej svého obchodního impéria dříve, než se přijde na jeho podvody. Snaží se utajit svůj dvojí život před svou loajální manželkou Ellen a úžasnou dcerou a jedinou dědičkou Brooke. Miller se snaží vybalancovat aféru s francouzskou prodavačkou umění Julií Côte. Právě v okamžiku, kdy se snaží prodat své problémové impérium, neočekávaný smrtelný omyl jej nutí žonglovat se svou rodinou, podnikáním a zločinem za pomoci Jimmyho Granta, osoby z Millerovy minulosti. Jeden špatný krok nastartuje podezřívavého detektiva New Yorské policie, detektiva Michaela Bryera, kterého v jeho úsilí nic nezastaví. Bojuje o čas, který nemá. Miller je konfrontován s limity svého morálního pokrytectví. Podaří se mu to dřív, než celá ta bublina praskne?
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski