Sledovat film
Nevinnost
online

Film Nevinnost
  Trailer k filmu Nevinnost Trailer
Přehrajte si film Nevinnost HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 538 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Lásky se nikdy nezbavíš.
Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou. Pravda prý nakonec vždycky zvítězí nad lží a nenávistí. Někdy ani to ale nemusí znamenat vítězství. Někdy je to jen přestávka před dalším, mnohem náročnějším zápasem. Zvlášť když ve snaze zachránit se obětujete tajemství, která měla zůstat navždy skrytá, protože jsou pro vás i pro vaše okolí příliš nebezpečná..

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Jan Hřebejk
Hrají a postavy: Ondřej Vetchý (Tomáš), Anna Geislerová (Lída), Luděk Munzar (p. Walter), Linhartova Anna (Http: / www.csfd.cz / tvurce / 37480-anna-linharto), Hynek Čermák (Láďa), Daniel Czeizel (Štěpán)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 3.7.2022 22:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko