Sledovat film Focus online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Focus
  Trailer k filmu Focus   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Romantický
Režie:
John Requa, Glenn Ficarra
Hrají a postavy:
Will Smith (Nicky), Margot Robbie (Jess Barrett), Adrian Martinez (Farhad), Gerald McRaney (Ownes), Rodrigo Santoro, B.D. Wong (Liyuan)
Scénář:
John Requa, Glenn Ficarra
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Nesmíš prohrát.

Will Smith hraje podvodníka, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky, a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Aby bylo vše ještě zamotanější, oba stejně nápaditě rozehrávají své podvody a oba chtějí podfouknout stejného miliardáře, majitele mezinárodního závodního týmu.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko