Film
Anthony Zimmer

Film Anthony Zimmer
  Trailer  k filmu Anthony Zimmer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Anthony Zimmer

Nikdo ho nezná, všichni ho chtějí dostat.
Režijní debut scénáristy J. Salleho je pojmenován po muži, kterého na plátně v průběhu celého filmu neuvidíme. Anthony Zimmer je celosvětově hledaným zločincem, nikdo však nezná jeho podobu ani hlas, protože podstupuje jednu plastickou operaci za druhou. Jediným vodítkem policie je okouzlující femme fatale Chiara Manzoni, pro niž má evidentně Zimmer slabost, a pravděpodobně se ji tedy bude snažit kontaktovat.
Překladatel Francois Taillandier nic netuší o Chiaře ani Zimmerovi, ale je polapen do světů obou z nich, když si s ním Chiara začne románek. Francois absolutně propadne jejímu kouzlu, záhy však nejen policie nabude přesvědčení, že tajemným hledaným Zimmerem je Francois...

Režie: Jérôme Salle
Hrají a postavy: Sophie Marceauová (Chiara Manzoniová), Yvan Attal (François Taillandier), Sami Frey (Akerman), Gilles Lellouche (Müller), Daniel Olbrychski (Nassaiev), Samir Guesmi (Driss)
Scénář: Jérôme Salle
Země: Francie
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 65 %
Vysíláno na: Duna
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina