Sledovat film
Bídníci
online

Film Bídníci
  Trailer k filmu Bídníci Trailer
Přehrajte si film Bídníci HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 569 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Gérard Depardieu a John Malkovich jako Jean Valjean a Javert - dva soupeři z nejslavnějšího románu Victora Huga.
Francie, rok 1815, po devatenácti letech těžkých galejí, je vězeň Jean Valjean konečně na svobodě. Setkání s farářem Bienvenuem ho poznamená na celý život. O sedm let později uskutečňuje své poslání pod cizím jménem jako všemi ctěný a vážený pan Madeleine, starosta malého městečka a majitel továrny. Snad by se do konce svého života staral o chudé a zbídačelé, kdyby kdysi neokradl malého kominička Petit - Gervaise a ve městě se neobjevil policejní inspektor Javert, který si Valjeana dobře pamatoval z galejí. Málo platné, že ukradenou skývu chleba, dobrodiní faráře a dvě drobné mince, splatil již tisíckrát. Javert je jako buldok a když nabude jistoty, chce dostat ctihodného Madeleina, nyní už opět Jeana Valjeana, znovu na galeje.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Jean Valjean), Christian Clavier (Thénardier), John Malkovich (Javert), Virginie Ledoyenová (Cosette), Enrico Lo Verso (Marius), Charlotte Gainsbourgová (Fantine)
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 78 %
Vysíláno na: ČT2

Seznam epizod

(1) Bídníci - sledovat
(2) Bídníci - sledovat
(3) Bídníci - sledovat
(4) Bídníci - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko