Sledovat film
Hamlet
online

Film Hamlet
  Trailer  k filmu Hamlet
Přehrajte si film Hamlet HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Hamlet

Nejznámější shakespearovská trágédie zpracovaná v hollywoodském stylu, s hvězdným obsazením a velkolepou výpravou!
"Hamlet má ten druh síly, energie a vzrušení, které film dokáže beze zbytku zužitkovat," říká oceňovaný herec a režisér Kenneth Branagh. A vůbec první zpracování, které přenáší na plátno kompletní verzi Shakespearova mistrovského díla, tuto sílu vyzařuje v každé scéně. Nesmrtelný příběh vraždy, korupce a pomsty je přesunut do opulentního 19. století, roli Elsinoru sehrává velkolepý palác Blenheim a většina děje se odráží v zrcadlech jeho pozlacených sálů. Elektrizující tempo filmu umocňují vynikající herecké výkony. Vzrušení básníkových slov a odvážný režijní styl vymaňují příběh ze stínů úctyhodné klasiky a povznášejí jej na výsluní velké a vzrušující podívané.

Režie: Kenneth Branagh
Hrají a postavy: Riz Abbasi (obsluhující Claudia), Richard Attenborough (anglický ambasador), David Blair (obsluhující Claudia), Brian Blessed (duch Hamletova otce), Kenneth Branagh (Hamlet), Richard Briers (Polonius)
Rok výroby: 1996
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT art 18.11.2023 20:15

Recenze filmu Hamlet:

Přistupoval jsem k tomu velmi obezřetně, nedůvěřuji přesazování předloh do jiných historických epoch, vidím v tom apriori svévolnost a nedostatek pokory k autorům, ale Kenneth Branagh je kouzelník. V převodech Shakespeara na plátno se nemýlí. Nepoznal jsem lepšího Hamleta.
100% Petr.Ritr
Hamleta jsem poprvé četla ve 14, na divadle byla v 15, přečtenýho ho mám tolikrát, že jsem některé části mohla s filmem citovat, ale teprve nyní jsem u něj brečela...
maja.melicharova
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina