Sledovat film 96 hodin online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film 96 hodin
  Trailer k filmu 96 hodin   Sledovat 1537 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Pierre Morel
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Bryan), Maggie Graceová (Kim), Jon Gries (Casey), David Warshofsky (Bernie), Holly Valanceová (Diva), Katie Cassidyová (Amanda)
Scénář:
Luc Besson, Robert Mark Kamen
Země:
Francie
Rok výroby:
2008
Popis:
Čas odplaty nadešel!

Bývalý špión Bryan svolí s cestou své sedmnáctileté dcery Kim do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit. Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Využije všech svých schopností a zjistí, že padla do rukou obchodníků s bílým masem. Nečeká na nic a vezme spravedlnost do svých rukou...
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko