Sledovat film Animální přitažlivost online

Přehrajte si film Animální přitažlivost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Animální přitažlivost na !
  Trailer k filmu Animální přitažlivost   Sledovat Animální přitažlivost online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Tony Goldwyn
Hrají a postavy:
Ashley Juddová (Jane Goodaleová), Greg Kinnear (Ray Brown), Hugh Jackman (Eddie Alden), Marisa Tomeiová (Liz), Ellen Barkinová (Diane Robertsová), Laura Reganová (Evelyn)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Chlapi jsou zkrátka divný zvířata

Půvabná Jane Goodaleová si buduje slibnou kariéru v televizní talkshow. Práce ji sice maximálně vytěžuje, ona ale touží po lásce, které se jí nedostává. A pak to přijde - nastoupí nový kolega Ray a Jane je z něj úplně "paf". Ray se zdá být opravdu tím princem na bílém koni, na něhož celou dobu čekala. Marně ji proutnický kolega Eddie od vztahu odrazuje, Jane do něj skočí přímo po hlavě. A řádně si také natluče. Po nepříjemné zkušenosti se rozhodne s muži jednou pro vždy vypořádat a spolu s kamarádkou začne vydávat v jednom časopise feministický sloupek,v němž publikuje teorii "animální přitažlivosti krav a býků" vztaženou na muže. Sama se pak nestačí divit, když se její články stanou nejčtenějšími v celých Spojených státech...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.