Sledovat film
Doktor Hollywood
online

Film Doktor Hollywood
  Trailer k filmu Doktor Hollywood Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantická komedie o tom, že ne všechny sny a životní cíle jsou ty správné.
Benjamin Stone je mladý doktor. Odjíždí do Los Angeles, kde mu byla nabídnuta lukrativní nová práce - má nastoupit jako plastický chirurg v Beverly Hills. Kvůli dopravní zácpě se vyhne dálnici, tím se však cesta značně prodlouží, a unavený Stone nakonec nabourá v jednom malém městě do plotu. Za to je odsouzen ke 32 hodinám veřejně prospěšných prací v místní nemocnici. Hodlá tuto práci provést a co nejdříve odtud odjet, jenže místní lidé si postupně začínají na nového doktora zvykat. Navíc se Benjamin zamiluje do mladé řidičky sanitky Lou. Dokáže nakonec opravdu odejít?

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: Michael J. Fox (Dr. Benjamin Stone), Julie Warnerová (Lou), Barnard Hughes (Dr. Aurelius Hogue), Woody Harrelson (Hank Gordon), David Ogden Stiers (Major Nick Nicholson), Frances Sternhagenová (Lillian)
Země: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 11.8.2022 07:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko