Sledovat film Agent v sukni 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Agent v sukni 2
  Trailer k filmu Agent v sukni 2   Sledovat 1650 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Thriller
Režie:
John Whitesell
Hrají a postavy:
Martin Lawrence (Malcolm/Big Momma), Nia Longová (Sherri), Emily Procterová (Leah Fullerová), Zachary Levi (Agent Kevin Kennelly), Mark Moses (Tom Fuller), Kat Denningsová (Molly)
Scénář:
Don Rhymer, Darryl Quarles
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Salvy smíchu opět otřásají celým domem!

V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! Agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) se v zájmu národní bezpečnosti vrací v přestrojení za Big Momma - pedantskou a trochu výstřední jižanskou babičku se zálibou v basketbalu! Teď tahle babička musí nahradit chůvu tří nezkrotných dětí v rodině z vyšší společnosti. Potřebuje totiž proniknout do blízkosti jejich tatínka - počítačového hackera. A to se neobejde bez šílených kousků a gagů, při kterých vám polezou oči z důlků. Agent v sukni 2 - to je spousta legrace pro celou rodinu!
Hodnocení:
48 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko