Sledovat film Ach, ty ženy! online

Přehrajte si film Ach, ty ženy! online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Ach, ty ženy! na !
  Sledovat Ach, ty ženy! online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Mark Herman
Hrají:
Colin Firth (Colin Ware), Heather Grahamová (Mandy), Minnie Driverová (Vera), Oliver Platt (Doug Reed), Frank Collison (Fisher), Mary Steenburgenová (Joanie Fisherová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Film Ach, ty ženy je kouzelná romantická komedie v níž hrají Colin Firth, Heather Grahamová a Minnie Driverová, nominovaná na cenu Akademie (Dobrý Will Hunting). Když umělec Colin Ware zjistí, že jeho životní láska a snoubenka Vera, přitažlivá, prohnaná potvora, si bere jiného muže, uteče do ospalé americké vesničky v Nové Anglii, aby se zde ponořil jen do svého umění a ukonejšil svou zmučenou duši. Brzy potká někoho, kdo mu nabídne víc, než jen rameno, na kterém se může vyplakat - je to Mandy, kouzelná bezprostřední duše, která uchvátí jeho srdce - dokud se náhle neobjeví Vera s nečekaným překvapením.
Hodnocení:
55 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.