Sledovat film 322 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 322
  Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, psychologický
Režie:
Dušan Hanák
Hrají a postavy:
Václav Lohniský (Lauko), Lucyna Winnická (Marta), Josef Abrhám (Peter), Vladimír Weiser (Vladko), Miroslav Macháček (doktor), Karel Augusta
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Film o životě, neustálém hledání štěstí a místa mezi lidmi.

Kuchař Lauko žije svůj všední život na pracovišti a neuspokojivý osobní život v neuspořádaných vztazích s bývalou manželkou. Zhoršení zdravotního stavu a hrozba smrtelné choroby přinutí Lauka přehodnotit svůj dosavadní život, své vztahy k lidem, svou budoucnost. Pendluje mezi nemocnicí a různými "soukromými" stanicemi a při tom, když cestuje hledá mezi blízkými i celkem cizími lidmi odpověď na to, jakou cenu měl jeho dosavadní život a co si teď má počít.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski