Sledovat film Cukrová bouda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Cukrová bouda
  Trailer k filmu Cukrová bouda   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jana Švandová (Maminka), Michal Dlouhý (Ondra), Marek Mikuláš (Martin), Lubomír Kostelka (Škurek), Miroslav Macháček (Bartl), Jiří Kodet (Tatínek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Do horské vesnice v pohraničí se v roce 1945 přistěhuje mladá vdova se svými dvěma syny. Z koncentračního tábora se v tu dobu vrací také německý antifašista Bartl, který se s chlapci spřátelí...

Režisér Karel Kachyňa několikrát osvědčil citlivost vůči komorně pojatým válečným příběhům. I když se tento filmu odehrává těsně po skončení bojů, jejich důsledky stále zasahují do života lidí. Příběh se vyznačuje jemným poetickým ozvláštněním i přítomností dětí. Líčí, jak se do téměř opuštěné horské vsi nastěhuje mladá vdova se dvěma synky, z koncentráku tam přispěje i německý antifašista. Vzájemné porozumění však čeká těžká prověrka, skrývající se nacističtí fanatici zákeřně střílejí.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski