Sledovat film Cukrová bouda online

Přehrajte si film Cukrová bouda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1488 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Cukrová bouda
  Trailer k filmu Cukrová bouda   Sledovat Cukrová bouda online
Žánr:
Drama, Válečný
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Jana Švandová (Maminka), Michal Dlouhý (Ondra), Marek Mikuláš (Martin), Lubomír Kostelka (Škurek), Miroslav Macháček (Bartl), Jiří Kodet (Tatínek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Do horské vesnice v pohraničí se v roce 1945 přistěhuje mladá vdova se svými dvěma syny. Z koncentračního tábora se v tu dobu vrací také německý antifašista Bartl, který se s chlapci spřátelí...

Režisér Karel Kachyňa několikrát osvědčil citlivost vůči komorně pojatým válečným příběhům. I když se tento filmu odehrává těsně po skončení bojů, jejich důsledky stále zasahují do života lidí. Příběh se vyznačuje jemným poetickým ozvláštněním i přítomností dětí. Líčí, jak se do téměř opuštěné horské vsi nastěhuje mladá vdova se dvěma synky, z koncentráku tam přispěje i německý antifašista. Vzájemné porozumění však čeká těžká prověrka, skrývající se nacističtí fanatici zákeřně střílejí.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko