Film
Romeo a Julie na konci listopadu

Film Romeo a Julie na konci listopadu
  Trailer  k filmu Romeo a Julie na konci listopadu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Příběh obyčejné lásky, která rozkvetla navzdory pochmurnému podzimu života.
Když se šedesátiletý Karel Pluhař seznámí s Marií, ženou v mnohém nešťastnou, pocítí, že chopí-li se této příležitosti, bez ohledu na malicherné zájmy a zábrany, může se ocitnout na prahu nového štěstí. Společně s Marií poznává, že se člověk nemá vracet k planému lítostivému vzpomínání, ale až do poslední chvíle života má s nadějemi a kurážnou podnikavostí hledět vpřed. Jen tak se mu život bohatě znásobí, nezadržitelně uplývající čas ztratí svou drtivou hořkost a člověk nepozná tíživé myšlenky stáří.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Jaroslav Balík
Hrají a postavy: Karel Höger (Karel Pluhař), Dana Medřická (Anna), Antonie Hegerlíková (Blanka), Josef Langmiler (Evžen), Libuše Švormová (Helena), Zdena Hadrbolcová (Marie)
Rok výroby: 1971
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina