Film 300: Bitva u Thermopyl

Sledovat film
300: Bitva u Thermopyl
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Věčnou slávu mají na dosah ruky ...
Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokracie na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle ...

Žánr: Akční, Drama, Fantasy, Historický, Válečný
Režie: Zack Snyder
Hrají a postavy: Gerard Butler (král Leonidas), Lena Headeyová (královna Gorgo), Dominic West (Theron), David Wenham (Dilios), Vincent Regan (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Michael Fassbender (Stelios)
Scénář: Michael Gordon, Kurt Johnstad, Zack Snyder, Frank Miller, Lynn Varley
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko