Sledovat film
300: Bitva u Thermopyl
online

Film 300: Bitva u Thermopyl
  Trailer k filmu 300: Bitva u Thermopyl Trailer
Přehrajte si film 300: Bitva u Thermopyl online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 464 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Věčnou slávu mají na dosah ruky ...
Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokracie na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle ...

Režie: Zack Snyder
Hrají a postavy: Gerard Butler (král Leonidas), Lena Headeyová (královna Gorgo), Dominic West (Theron), David Wenham (Dilios), Vincent Regan (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Michael Fassbender (Stelios)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko