Sledovat film 300: Bitva u Thermopyl online

Přehrajte si film 300: Bitva u Thermopyl online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 300: Bitva u Thermopyl
  Trailer k filmu 300: Bitva u Thermopyl   Sledovat 300: Bitva u Thermopyl online
Žánr:
akční, drama, fantasy, historický, válečný
Režie:
Zack Snyder
Hrají a postavy:
Gerard Butler (král Leonidas), Lena Headeyová (královna Gorgo), Dominic West (Theron), David Wenham (Dilios), Vincent Regan (kapitán Benjamin Franklin Pierce), Michael Fassbender (Stelios)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Věčnou slávu mají na dosah ruky ...

Film vychází ze stejnojmenného komiksu, který je dravým převyprávěním příběhu bitvy u Thermopyl, kde se spartský král Leonidas a jeho 300 věrných bojovníků utká s mnohonásobnou přesilou Peršanů pod vedením krále Xerxa. Odvážní Sparťané bojují až do poslední kapky krve, jejich odvaha a sebeoběť způsobí sjednocení Řeků, motivuje k porážce Peršanů a přispěje rozvoji demokracie na Peloponéském poloostrově. Slavný komiks ožívá za přispění nejmodernějších technologií, kombinujících živé herce a metodu modrého plátna, čímž dávný příběh odvahy opět povstává v celé své síle ...
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski