Sledovat film 28 dní online

Přehrajte si film 28 dní online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, psychologický 28 dní na !
  Trailer k filmu 28 dní   Sledovat 28 dní online
Žánr:
drama, komedie, psychologický
Režie:
Betty Thomasová
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Gwen Cummingsová), Dominic West (Jasper), Viggo Mortensen (Eddie Boone), Azura Skyeová (Andrea), Michael O’Malley (Oliver), Steve Buscemi (Cornell)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Vzhůru mezi notoriky a závisláky - aneb jak se naučit milovat antabus a nenávidět Jacka Danielse.

Úspěšná newyorská novinářka Gwen pojímá život jako jeden velký, nikdy nekončící mejdan. To se drasticky změní ve chvíli, kdy v opilosti vyvolá skandál na svatbě své sestry a po zběsilé jízdě zdemoluje luxusní limuzínu. Jen zázrakem není při nehodě nikdo zraněn. Gwen je odsouzena k osmadvacetidenní odvykací kůře v léčebně pro pacienty závislé na alkoholu a drogách. Nejprve se odmítá přizpůsobit tvrdému režimu, který prosazuje dr. Comell a ostentativně pohrdá svými kolegy. Teprve po prvních abstinenčních příznacích a záchvatech začíná chápat, do jak obtížné situace se vlastní vinou dostala. Naštěstí se zdá, že se svéráznými pacienty si Gwen nakonec přece jen užije trochu legrace a pozná v léčebně sílu skutečného přátelství. A kdo ví, možná i lásky.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski