Dokument
Skříňka

Dokument Skříňka
  Trailer  k pořadu Skříňka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Skříňka

Jste experiment.
Co kdyby vám někdo dal krabičku s tlačítkem, po jehož stisknutí byste získali milion dolarů, ale současně by připravila o život někoho, koho neznáte? Udělali byste to? A jaké by byly následky?

Originální název:

The Box

Režie: Richard Kelly
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Norma Lewisová), James Marsden (Arthur Lewis), Frank Langella (Arlington Steward), James Rebhorn (Norm Cahill), Holmes Osborne (Dick Burns), Sam Oz Stone (Walter Lewis)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: Spektrum Home

Recenze uživatelů:

Dobry scenar a zaujimavy namet je utopeny v prilisnom zdoraznovani sci fi, ktory ide aj na ukor hereckych vykonov. Cameron Diaz nesklamala, ostatni herci odohrali len priemer a Richard Kelly je zrucy rutiner : 50 %
60% Martin7414
Zajímavý příběh o tajemné až děsivé hře s lidským osudem. Je tu skříňka se spínačem a rozhodnutí jestli zmáčknout nebo ne. Ono když po zmáčknutí dotyčný dostane jeden milion dolarů na úkor jednoho úmrtí neznámého člověka, to prostě s nejedním zamává. Jak to celé nakonec funguje se divák postupně dozvídá a nestačí se divit jaký smysl to vlastně všechno má. Příběh je krapet fantazijní záležitostí napsaný zcela srozumitelně a také velmi jednoduše natočený. Je to vlastně taková pohádka pro dospělé poukazující na důležitost zodpovědnosti svého rozhodnutí. Jak se jednou tak učiní, nejde to už vzít nikdy zpátky.
80% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina